28. 04. 2020

30. narozeniny Portálu oslavujeme i zbrusu novými propagačními předměty.

Keramické hrnečky, látkové tašky i jedna velmi speciální kniha rozšířily začátkem letošního roku naši nabídku propagačních předmětů.

Nově si tak můžete z našich knihkupectví odnést zakoupené knihy v ekologicky šetrné a vkusné látkové tašce v barvách Portálu. Kromě loga a motta Portálu o „knihách, které mají duši“ je taška ozdobena i nejčastějšími tématy a klíčovými slovy našich knih. Ukažte světu, že si domů z knihkupectví nenosíte Hartla nebo Vondrušku!


A po návratu domů si můžete dopřát občerstvení nejen ducha, ale i těla. K četbě si udělejte kávu či čaj o páté do našich keramických hrnečků. Každý z nich vám připomene jeden z našich knižních bestsellerů a velikostí uspokojí i ty největší žíznivce. Máme vyzkoušeno, že káva v tomto objemu vás udrží při životě celé dopoledne!


Třetím suvenýrem s třicítkou v erbu je miniknížka s příběhem jednoho z našich nejúspěšnějších autorů – salesiána Bruna Ferrera. Samostatně neprodejná, zdobí jako šperk hrdla lahví bílého vína od vinaře Vaďury z Polešovic, oblíbený dárek z Portálu pro naše obchodní partnery.  Tentokrát je tak pravda nejen ve, ale i na víně.

Prohlédněte si našich 30
nejprodávanějších knížek na hlavu!